7 gün 24 saat kesintisiz tatil rehberi Mytatil.org
Özel Arama


Çanakkale – Bozcaada Yazar: Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır

Bozcaada eşsiz güzelliği, tarihi kalıntıları, denizi ve manzarası ile sizlere mükemmel bir tatil imkanı sunacak bir alandır. Bozcaada sahip olduğu denizi ile insanlara mükemmel görsel bir şölen yapmaktadır. Deniz, içerisinde maviye ait bütün tonları barındırmaktadır. Ayrıca deniz ile tamamiyle bütünleşmiş olan sapsarı renkli kumları ile plajı da görmeniz sizi fazlası ile etkileyecektir.

bozcaada pansiyonlar 300x225 Çanakkale   Bozcaada

Ayrıca büyük şehirlere ait yoğunluk ve stres bu bölge içerisinde bulunamaz. Tamamen doğal bir yaşam sürdüren halkı ve kendine has yaşam biçimleri olan tüccarları ile sizi mükemmel bir insan kitlesi Bozcaada içerisinde beklemektedir. Ayrıca büyük düşünür Heredot ise Bozcaada için “Tanrı, insanların uzun omürlü olmaları için Bozcaada’yı yarattı” demiştir ve Bozcaada bölgesinin ne kadar eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu bir kez daha anlatmıştır. Bozcaada içerisinde ki yemyeşil doğa ve tertemiz hava sayesinde gerçekten yaşamanın tadına yeniden varmanız mümkündür. Bölge halkı ise size resmen tarihi bir şölen sunmaktadır, hem Türkler hem Rumlar bölge içerisinde bir arada yaşamakta ve kendi kültürlerini sürdürmektedirler. Ayrıca adanın Kuzeyburnunda yer alan Bozcaada Kalesi’ni de mutlaka gezmeli ve o tarihi alanlarının tadını çıkarmalısınız. Peki konaklama olarak nereleri tercih edeceğiz? Sorusuna yanıt verecek ya da bir kaç alternatif sunacak olur isek; Aksoy Pansiyon/Bozcaada-ÇANAKKALE/Tel:+90 286 6958587 Bağhane/Bozcaada-ÇANAKKALE Otel Kaikias/Bozcaada-ÇANAKKALE/Tel:+90 286 6970250 Hotel Fahri/Bozcaada-ÇANAKKALE/Tel:+90 286 6978096 Yukarıda ki konaklama alanları tercih edebilirsiniz. Ayrıca her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir çok alan vardır ve ulaşım ise rahat ve kolaydır.
Benzer YazılarYazı Hakkında Yorumunuz?

Çanakkale – Bozcaada Için 1 Yorum

arda Demişki

bozcaadaya eylülün ilk haftasında bağbozumu festivali için gitmiştim. çok şirin küçük bir pansiyonda kalmıştık. halkı çok sıcak ve misafirperver insanlar.

Mytatil.org adresinde 1130 adet tanıtım bulunuyor...
Popüler Kelimeler; Oda tatil rehberi Columns Klima Mini Bar YILBASI çanakkale Hizmet ucuz tatil Genel Banyo Turizm ucuztatil bodrum tatil tatil Sörf Bodrum Bir Antalya Kayak yilbasi resimleri Bursa otel konaklama Fethiye

Tatil RehberiTatil ,Site Haritası,